Home

Izpeljava Fakulteta kalcija hokej tretiny anketa Pospeši Večerja

Bitka pred začiatkom tretiny v našej Tipos Extralige (VIDEO)

Dobrý vstup do tretej tretiny celý duel nespraví. Slováci dostali v  príprave lekciu od Čechov | TVNOVINY.sk
Dobrý vstup do tretej tretiny celý duel nespraví. Slováci dostali v príprave lekciu od Čechov | TVNOVINY.sk

Osemnástka stratila víťazstvo nad Nemeckom v posledných minútach tretej  tretiny | HockeySlovakia.sk - oficiálny web slovenského hokeja
Osemnástka stratila víťazstvo nad Nemeckom v posledných minútach tretej tretiny | HockeySlovakia.sk - oficiálny web slovenského hokeja

MS v hokeji žien do 18 rokov: Slovensko podľahlo v úvodnom zápase tímu USA  | SPORTNET
MS v hokeji žien do 18 rokov: Slovensko podľahlo v úvodnom zápase tímu USA | SPORTNET

Dolný Kubín hral dve tretiny vyrovnaný hokej s lídrom súťaže - SME | MY  Orava
Dolný Kubín hral dve tretiny vyrovnaný hokej s lídrom súťaže - SME | MY Orava

MS žien do18 rokov: Slovenky podľahli Švédkam - Správy RTVS

Na hokej vyražte do hlediště, televize dnes vysílá jen první dvě třetiny |  iSport.cz
Na hokej vyražte do hlediště, televize dnes vysílá jen první dvě třetiny | iSport.cz

Slovenskí hokejisti dve tretiny búšili do Fínov, chýbalo im malé šťastíčko  a na konci hrali vabank (foto) - Akčné ženy
Slovenskí hokejisti dve tretiny búšili do Fínov, chýbalo im malé šťastíčko a na konci hrali vabank (foto) - Akčné ženy

Hockey Slovakia - Po 2. tretine vedie Kanada o jeden gól.... | Facebook

Dáni dve tretiny trápili favorita: Rusi to napokon zvládli | Nový Čas

Ráno s NHL: Play-off bude po 16 rokoch bez Crosbyho. Ako Pittsburgh  zbabral, čo sa dalo
Ráno s NHL: Play-off bude po 16 rokoch bez Crosbyho. Ako Pittsburgh zbabral, čo sa dalo

Sergačovov návrat trval necelé dve tretiny, Fabri vyrovnal rekordy

Kapuš po triumfe Slovana: Vyšiel nám vstup do tretej tretiny

Slovenky na MS18 držali krok s USA dve tretiny, Lopušanová nebodovala.  Američanky si pripísali presvedčivú výhru | TVNOVINY.sk
Slovenky na MS18 držali krok s USA dve tretiny, Lopušanová nebodovala. Američanky si pripísali presvedčivú výhru | TVNOVINY.sk

Hetrik počas 2. tretiny, postup Vegas zariadil Marchessault: Sme len v  polovici cesty | Flashscore.sk
Hetrik počas 2. tretiny, postup Vegas zariadil Marchessault: Sme len v polovici cesty | Flashscore.sk

Ľadový hokej – Wikipédia

Valábik s Gáborikom v spore o Hudáčkovi - Správy RTVS

Hockey Slovakia - Po 1. tretine prehrávame s Nórskom 0:2. ☹️ Chalani, do  toho! Pred nami sú ešte dve tretiny. LIVE na Dvojka | Facebook
Hockey Slovakia - Po 1. tretine prehrávame s Nórskom 0:2. ☹️ Chalani, do toho! Pred nami sú ešte dve tretiny. LIVE na Dvojka | Facebook

Slovan favoritovi vzdoroval len dve tretiny: Od Barysu inkasoval poltucet  gólov | Športky.sk
Slovan favoritovi vzdoroval len dve tretiny: Od Barysu inkasoval poltucet gólov | Športky.sk

Mladé Slovenky držali s Američankami dve tretiny krok, nakoniec im na MS v  hokeji do 18 rokov hladko podľahli - SITA.sk
Mladé Slovenky držali s Američankami dve tretiny krok, nakoniec im na MS v hokeji do 18 rokov hladko podľahli - SITA.sk

Hokej | Stránka 11 z 60 | dôležité zápasy, aktuálne výsledky prináša  eReport.sk
Hokej | Stránka 11 z 60 | dôležité zápasy, aktuálne výsledky prináša eReport.sk

MS 2023: Slovensko v prvom zápase prehralo s Čechmi | Refresher news

Rusko viedlo na začiatku 3. tretiny 2:0, do finále však postúpila Kanada -  MS v hokeji 2017 - Hokej - Športweb
Rusko viedlo na začiatku 3. tretiny 2:0, do finále však postúpila Kanada - MS v hokeji 2017 - Hokej - Športweb

Sergačov nevydržal ani dve tretiny a opäť sa zranil. Nováčik Faber s  tridsaťbodovou métou | Flashscore.sk
Sergačov nevydržal ani dve tretiny a opäť sa zranil. Nováčik Faber s tridsaťbodovou métou | Flashscore.sk

MS 18 žien: Slovenky dlho trápili favoritky, Američanky rozhodli až v  tretej tretine | HockeySlovakia.sk - oficiálny web slovenského hokeja
MS 18 žien: Slovenky dlho trápili favoritky, Američanky rozhodli až v tretej tretine | HockeySlovakia.sk - oficiálny web slovenského hokeja

Dvě třetiny to byl skvělý hokej. Viděli jsme, jak můžeme hrát, těšilo  dvougólového Sedláka | Livesport.cz
Dvě třetiny to byl skvělý hokej. Viděli jsme, jak můžeme hrát, těšilo dvougólového Sedláka | Livesport.cz