nevednost pištolo sesekljamo majica angleška nogometna reprezentanca material Astrolabe kažejo

Norveška s strojem za gole Haalandom napada ligo A narodov | Dnevnik

NIKE- OTROŠKI DOMAČI DRES SLOVENSKE NOGOMETNE REPREZENTANCE - GolgeterShop

Pomagajmo izpolniti željo Kaji

Šporar samozavestno pred Dansko: Premoremo dovolj kvalitete, da iztržimo  dober rezultat – Šport TV
Šporar samozavestno pred Dansko: Premoremo dovolj kvalitete, da iztržimo dober rezultat – Šport TV

Slovenci po četrto kvalifikacijsko zmago proti zadnjemu na Fifini lestvici  – Šport TV
Slovenci po četrto kvalifikacijsko zmago proti zadnjemu na Fifini lestvici – Šport TV

Reprezentanti sklenili prvi del priprav

24ur.com - Nemška nogometna reprezentanca je po izvajanju enajstmetrovk v  Bordeuxu s 6:5 ugnala Italijo in se kot tretja uvrstila v polfinale  evropskega prvenstva. Po 120 minutah igre je bil izid 1:1,
24ur.com - Nemška nogometna reprezentanca je po izvajanju enajstmetrovk v Bordeuxu s 6:5 ugnala Italijo in se kot tretja uvrstila v polfinale evropskega prvenstva. Po 120 minutah igre je bil izid 1:1,

V Slovenijo gremo po tri točke" - Žurnal24

J*beš trende - ENOTNOST

Predstavljen tudi beli dres slovenske reprezentance

Nogometaši z novimi reprezentančnimi dresi. Kaj o izboru pravi Celjan,  katerega dres je bil med finalisti izbora? - Celje.info
Nogometaši z novimi reprezentančnimi dresi. Kaj o izboru pravi Celjan, katerega dres je bil med finalisti izbora? - Celje.info

Slovenska nogometna reprezentanca z novimi dresi | 24ur.com

Iz Srbije se vračajo s štirimi goli v mreži Jana Oblaka - Delo

Čudovita noč v Stožicah: slovenski nogometaši do želene zmage v  kvalifikacijah za evropsko prvenstvo - Metropolitan.si
Čudovita noč v Stožicah: slovenski nogometaši do želene zmage v kvalifikacijah za evropsko prvenstvo - Metropolitan.si

Slovenija NZS majica - Stadionshop

Nogometašice imajo dovolj, zahtevajo menjavo selektorja. "Igrate kot divje  svinje." - siol.net
Nogometašice imajo dovolj, zahtevajo menjavo selektorja. "Igrate kot divje svinje." - siol.net