Home

Knjiga akutna kot rezultat ukrajina slovenija nogomet turnir Napeti zmerno

Slovenija navdušila proti evropskim podprvakinjam

Mineva 20 let od legendarnega gola in prve uvrstitve Slovenije na veliko  tekmovanje | Prlekija-on.net Ljutomer
Mineva 20 let od legendarnega gola in prve uvrstitve Slovenije na veliko tekmovanje | Prlekija-on.net Ljutomer

Nogomet, Kvalifikacije za EP: Slovenija - Ukrajina (Maribor, november 2015)  - STING Trade
Nogomet, Kvalifikacije za EP: Slovenija - Ukrajina (Maribor, november 2015) - STING Trade

Slovenija za uvod lige narodov doma proti Avstriji – Šport TV

mojtim proti Ukrajini in Izraelu na ŠPORT TV – Šport TV

Ukrajinci se veselijo Slovenije, Srečko Katanec optimist | Dnevnik

Miran Pavlin, nekdanji nogometni reprezentant: Ukrajina nima igralca v  svetovnem vrhu | Dnevnik
Miran Pavlin, nekdanji nogometni reprezentant: Ukrajina nima igralca v svetovnem vrhu | Dnevnik

Iz minute v minuto: Slovenci iz Lvova sklonjenih glav, Ukrajina v Maribor z  dvema zadetkoma prednosti | Dnevnik
Iz minute v minuto: Slovenci iz Lvova sklonjenih glav, Ukrajina v Maribor z dvema zadetkoma prednosti | Dnevnik

U21: Slovenija - Ukrajina 2:3

Ženski nogomet - SLOVENKE V FINALU PO SKALPU UKRAJINE!!! Kakšna tekma,  kakšna zmaga!!! SLOVENIJA 🇸🇮 - 🇺🇦 UKRAJINA 3:1 (1:0) ⚽37' Lara  Prašnikar 🇸🇮 1:0 ⚽53' Mateja Zver 🇸🇮 2:0 ⚽56' (11-m)
Ženski nogomet - SLOVENKE V FINALU PO SKALPU UKRAJINE!!! Kakšna tekma, kakšna zmaga!!! SLOVENIJA 🇸🇮 - 🇺🇦 UKRAJINA 3:1 (1:0) ⚽37' Lara Prašnikar 🇸🇮 1:0 ⚽53' Mateja Zver 🇸🇮 2:0 ⚽56' (11-m)

Prvi poraz na EP

Stream Slovenija : Ukrajina, gol Mileta Ačimoviča leta 1999 by Val 202 |  Listen online for free on SoundCloud
Stream Slovenija : Ukrajina, gol Mileta Ačimoviča leta 1999 by Val 202 | Listen online for free on SoundCloud